logo
 

Головна сторінка
Новини
Карто-схема
Фауна
Флора
Відео
Фотогалерея
Про НПП
Історія парку
Наукова робота
Відпочинок
Еколого-освітня
робота
Перелік послуг
Екостежки
"Деснянські зорі"


Відпочинок та туризм

НПП "Деснянсько-Старогутський" запрошує всіх бажаючих познайомитися з природою Полісся України і відпочити.
Пропонуємо Вам новий дводенний піший маршрут від села Стара Гута до села Очкине.

>Сторінка маршруту<

На території парку знаходиться 2 бази відпочинку : «Деснянка» (42 місця) та «Боровичанка» (9 місць), якими може скористатися кожний бажаючий. Бази функціонують цілий рік, опалювальних місць у зимовий період 22.
У Придеснянській частині парку на березі річки Десна є обладнані місця відпочинку, дє влітку можна покупатися, покататися на човнах, половити рибу, поставити палатку та розвести вогнище.

У Старогутському, Улицькому та Деснянському природоохоронних науково-дослідних відділеннях в сезон вдосталь ягід та грибів і охочі до тихого полювання можуть також відпочити.

Для реального ознайомлення з природою парку варто здійснити екскурсії по маркованих екологічних стежках “Візитівка Десни”, на якій представлені природні комплекси річкової заплави, та “Графовська”, де ви пройдете незайманими куточками Старогутських лісів, познайомитися з різноманіттям водної та лісової фауни і взагалі ви можете отримати велику насолоду від спілкування з  дикою природою Новгород-Сіверського Полісся. Окрім того бажаючі можуть відвідати землянку Ковпака.

Відвідувачі можуть відвідати візит-центр парку, де діє бібліотека, тут можна переглянути відеофільми.

НПП «Деснянсько-Старогутський» приваблює ще й тим, що розташований в екологічно-чистому регіоні України (відсутні радіаційне, ґрунтове та повітряне забруднення), а також віддаленістю від крупних промислових місць. Територія парку завдяки величезному рекреаційному потенціалу є чудовим місцем для вкладання інвестицій.

059
На екскурсії з німецькими гостями (фото Г.П.Степаненко)До Середино-Буди можно дістатися потягами південно-західної залізниці (Станція „Зернове”). Туристичні бази знаходяться в околицях сіл Очкине та Боровичі, куди ведуть автомобільні дороги.

Туристична карта-схема

При відвідуванні національного природного парку необхідно заздалегідь консультуватися з адміністрацією НПП про цілі і маршрут свого візиту, ознайомитися з территорией и принципами його работы, контактний телефон для бажаючих відпочити: +380680739946

 

 

Використання будь-яких матеріалів без посилання на даний сайт заборонено.